www.sukacagibul.com

 

Su Kaçağı Servisi  Sancaktepe

Sancaktepe Su kaçakları servis hizmetleri

0533 409 52 13

0216 594 64 54

GÜNCEL TESİSAT

 

Sancaktepe Su Kaçağı Servisi

su kaçağı

su kaçağı

Su Kaçağı Bulma Servis Hizmeti Tespiti Tamiri

Su kaçakları tespitinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Ancak öncelikle şu soruyu soralım kaçak pis sudan mı temiz sudan kaynaklı mıdır? Kırmadan su kaçağı tamiri nasıl yapılır?

Sancaktepe Su Kaçağını Bulma Sancatepe Temiz Su Kaçakları Servisi

Eski binalarda veya tesisattan kaynaklı su kaçakları olabilir. Bu kaçaklar hem ekonominize zarar verir hem de alt veya yan komşunuza. Suyun komşudan çıktığı yer kaçağın olduğu yer olmayabilir. Su başka bir yerden sızıntı yapıp betonun en zayıf yerinden alt komşuya sızıntı yapabilir. Su kaçağı bulmak için eski sistemleri kullananlar da bu yüzden suyun aktığı yeri boşu boşuna kırmış olabilir. Bu tür durumlarda kaçağı bulmasu kaçağı tespiti önemlidir. Firmamız Sancaktepe su kaçağı servisive tesisat hizmetlerini titizlikle yürütmektedir. İstanbul’un bir çok noktasında su kaçağı hizmeti vermekteyiz. Sadece Kartal su kaçağı bulma değil İstanbul’un bir çok noktasına servis hizmeti vermekte olan firmamız aynı zamanda Bostancı su kaçağı tespiti, Maltepe su kaçağı tespitiSultanbeyli Su kaçağı tespiti, Kadıköy su kaçağı tespitiÜmraniye su kaçağı tespiti yapmaktadır. Firmamızı ararsanız yapılacak işlem önce görüntüleme robotları ve akustik cihazlarla tüm tesisat kontrol edilir. Sancaktepe su kaçağı servisimiz kaçak bölgenin tespiti konusunda günümüz tesisat teknolojilerinden azami yararlanılır. Hangi yöntemlerle tespit yapılır?

Sancaktepe Su Kaçağı Servisi Görüntüleme Cihazıyla Tespit

Kameralı görüntüleme cihazlarıyla yapılan su kaçağı bulma yönteminde tesisatı kırmaya gerek kalmadan yüzeysel detektörlerle su kaçağı yapan bölge tespit ediliyor. Bu tespit esnasında ise suyun sızıntısına göre cihazlar kullanılmaktadır.

Sancaktepe Su Kaçağı Servisi

Eskiden kırılarak yapılan ve gözle tespit edilmeye çalışılan Su tesisatı kaçakları günümüzde konusunda uzman olan profesyonel bir ekip ve teknolojinin geliştirdiği en son cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapılır hale geldi. Detektörle yani akustik cihazla bu tespiti yapmak hem kolay hem de uzmanlık gerektiren tecrübeli personelle olması gerekir.

gider açma hizmetlerinde kameralı görüntüleme işlemleri ile giderlerinizdeki sorunlara kesin çözüm bulaktayız

gider açma hizmetlerinde kameralı görüntüleme işlemleri ile giderlerinizdeki sorunlara kesin çözüm bulaktayız

  Sancaktepe Tıkanıklık Açma Sancaktepe Banyo tıkanıklığı tamiri

Genelde tıkanıklıklara yabancı sicimlerin atılması, suyun aşırı derecede kireçli olması ve benzeri sebepler neden oluyor. Böyle durumlarda daha fazla sorun yaratmaması için tıkanıklık açma işlemlerinin bir an önce yapılması gerekiyor. Tıkanıklık bulma günümüzde teknik donanımı en son teknolojiye göre yapılmış ve konusunda uzman ekipler tarafından aynı gün içerisinde yapılarak tıkanıklık açma işlemi saatler sürecek kadar kısa bir zamanda gerçekleşiyor.

kanal tıkanıklıkları açmada işlemler kıradan yapılmaktadı

tıkanıklık açma, tıkanıklık bulma, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı

Tıkanıklık genelde “banyo tıkanıklığı”,”lavabo tıkanıklığı”,”tuvalet tıkanıklığı”,”küvet tıkanıklığı”, borulardaki tıkanıklıklar,”gider tıkanıklığı”, kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıklar, “klozet tıkanıklığı” gibi tıkanıklıklar olarak karşımıza çıkıyor.

Sancaktepe Su Kaçağı Servisi

 

Su Kaçağı Servisi  Sancaktepe | Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları eski binalarda olduğu gibi yeni binalarda da gerek tesisat hatalarından gerek malzemenin üretim hatalarından oluşan kısmi sorunlar doğrultusunda oluşmaktadır. Firmamız bu tür sorunları uzman ekiplerimizle günümüz teknolojisini kullanarak eski usul tespitlerin dışında evinize zarar vermeden noktasal tespit yöntemleri ile minimum ölçüde  zararla çözüm üretmektedi,

Su Kaçağı Sancaktepe

Su sızıntısı neden olur ? Su sızıntılarını geleneksel yollarla gidermek istersiniz sorun yaşaya bilirsiniz. Kaçağın nerede olduğu konusunda kesin bir teşhis konulamayabilir. Bunun için elektronik sistemler çözüm olmuştur. Günümüz de bulunan teknolojik yöntemler ise nokta atışı gibi su sızıntılarının oluştuğu bölgeyi bulmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız direk olarak bizlere başvurabilirsiniz. Su sızıntıları her alanda çıkabilen ve farklılıklar ile gelebilen bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak isteyen tüm müşteriler firmamıza başvurarak destek personelimizi çağırabilirler.

Su kaçağında kullanılan cihazlar

Bildiğiniz üzere eski yöntemlerle evinizde su kaçağı ararken kısmi olarak büyük bir bölümünü kırarak evimizi köstebek yuvası gibi kırılmasına son veriyoruz. Su sızıntısı neden olur ? Su sızıntılarını geleneksel yollarla gidermek istersiniz sorun yaşaya bilirsiniz. Kaçağın nerede olduğu konusunda kesin bir teşhis konulamayabilir. Bunun için elektronik sistemler çözüm olmuştur. Günümüz de bulunan teknolojik yöntemler ise nokta atışı gibi su sızıntılarının oluştuğu bölgeyi bulmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız direk olarak bizlere başvurabilirsiniz. Su sızıntıları her alanda çıkabilen ve farklılıklar ile gelebilen bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak isteyen tüm müşteriler firmamıza başvurarak destek personelimizi çağırabilirler.

su kaçaklarında kullanılan cihazlar kaçak şüphesi bulunan yerlere göre sınıflandırımaktadır.

su kaçaklarında kullanılan cihazlar kaçak şüphesi bulunan yerlere göre sınıflandırımaktadır.

Su kaçağı tespitleri hangi cihazlarla yapılır?

  • Termal kamera yöntemi ile

  • Akustik cihazlarla dinleme yöntemi ile

Sıcak su ve kalorifer tesisatı hattınızda oluşan su kaçakları tesisatınıza sıcak su gönderilerek termal kamera yöntemiyle tespit edilmektedir. Soğuk su hattınızda ve diğer benzeri hidrant, hidrofor tesisatınızda bahçe sulama tesisatınızda vb. şebeke tesisatlarınızda oluşan su kaçaklarını akustik cihazlarla dinleme yöntemi ile bulmaktayız. Firmamızı aradığınızda randevu alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir husus su kaçağı bulunan bölgeye bağlı olan vanalarınızın faal durumda olduklarından emin olmalısınız. Aksi takdirde çözümlemede aksilikler doğabilir.  

termal kamera yöntemi ile sıcak su tesisat hattınızda oluşan kaçakları kırmadan dökmeden buluyoruz

termal kamera yöntemi ile sıcak su tesisat hattınızda oluşan kaçakları kırmadan dökmeden buluyoruz

GÜNCEL TESİSAT www.sukacagibul.com

GÜNCEL TESİSAT www.sukacagibul.com

Hizmet anlayışımız sizi üst komşumuz olarak  görüyor olmamızdır.

Firmamız üstün klite anlayışın uygun yenilikçi olmayı bünyesinde barındıran gerek ekip arkadaşlarımızla gerek kullanmış olduğumuz cihazlarla siz müşterilerimize firma ismimizden de anlaşıldığı üzere enyeni ve güncel haliyle siz müşterilerimize yardımcı olmak sorunlarınızı ortadan kaldırmak için 7/24 hizmetinizdedir.  

Su Kaçağı Servisi  Sancaktepe

Sancaktepe Su kaçakları servis hizmetleri

0533 409 52 13

0216 594 64 54

GÜNCEL TESİSAT

 

  • İstanbul Su Kaçağı Bul Servisi Tesisat Su Kaçağı, Su Tesisat Bakım Onarım, Su Kaçağı İstanbul, Su kaçağı bulma & tespiti 99 TL Onarım 49 TL. Toplam 148 TL Garantili Hizmet Telefon
  • Sancaktepe

su kaçağı servisi GÜNCEL TESİSAT

GÜNCEL TESİSAT www.sukacagibul.com

GÜNCEL TESİSAT www.sukacagibul.com

  Sancaktepe  Mahalleleri