Şerifali Su Kaçağı Servisi

0533 409 52 13

0216 594 64 54

GÜNCEL TESİSAT

Su Kaçağı Bulma Servis Hizmeti Tespiti Tamiri

Su kaçakları tespitinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Ancak öncelikle şu soruyu soralım kaçak pis sudan mı temiz sudan kaynaklı mıdır? Kırmadan su kaçağı tamiri nasıl yapılır?

Şerifali Su kaçağını bulma Şerifali Temiz su kaçakları tamiri

Eski binalarda veya tesisattan kaynaklı su kaçakları olabilir. Bu kaçaklar hem ekonominize zarar verir hem de alt veya yan komşunuza. Suyun komşudan çıktığı yer kaçağın olduğu yer olmayabilir. Su başka bir yerden sızıntı yapıp betonun en zayıf yerinden alt komşuya sızıntı yapabilir. Su kaçağı bulmak için eski sistemleri kullananlar da bu yüzden suyun aktığı yeri boşu boşuna kırmış olabilir. Bu tür durumlarda kaçağı bulmasu kaçağı tespiti önemlidir. Firmamız Ümraniye su kaçağı bulma ve tesisat hizmetlerini titizlikle yürütmektedir.

su kaçağı tamiri

su kaçakları tespitinde teknolojiden yararlanılmalıdır.

Şerifali su kaçağı bulma servisi

İstanbul’un bir çok noktasında su kaçağı hizmeti vermekteyiz. Sadece Kartal su kaçağı bulma değil İstanbul’un bir çok noktasına servis hizmeti vermekte olan firmamız aynı zamanda Bostancı su kaçağı tespiti, Maltepe su kaçağı tespitiSultanbeyli Su kaçağı tespiti, Kadıköy su kaçağı tespitiÜmraniye su kaçağı tespiti yapmaktadır. Firmamızı ararsanız yapılacak işlem önce görüntüleme robotları ve akustik cihazlarla tüm tesisat kontrol edilir. Kaçak bölgenin tespiti konusunda günümüz tesisat teknolojilerinden azami yararlanılır. Hangi yöntemlerle tespit yapılır?

Şerifali su kaçağı servisi görüntüleme cihazıyla tespit

su kaçağı bulma hizmetlerinde kameralı görüntüleme işlemleri ile giderlerinizdeki sorunlara kesin çözüm bulaktayız

su kaçağı bulma hizmetlerinde kameralı görüntüleme işlemleri ile giderlerinizdeki sorunlara kesin çözüm bulaktayız

Kameralı görüntüleme cihazlarıyla yapılan su kaçağı bulma yönteminde tesisatı kırmaya gerek kalmadan yüzeysel detektörlerle su kaçağı yapan bölge tespit ediliyor. Bu tespit esnasında ise suyun sızıntısına göre cihazlar kullanılmaktadır.

Şerfiali su kaçağı servis detektörle tespit etme

Eskiden kırılarak yapılan ve gözle tespit edilmeye çalışılan Su tesisatı kaçakları günümüzde konusunda uzman olan profesyonel bir ekip ve teknolojinin geliştirdiği en son cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapılır hale geldi. Detektörle yani akustik cihazla bu tespiti yapmak hem kolay hem de uzmanlık gerektiren tecrübeli personelle olması gerekir.

su kaçağı bulma cihazları akustik dinleme cihazı

su kaçağı bulma cihazları akustik dinleme cihazı

Hizmet anlayışımız sizi üst komşumuz olarak  görüyor olmamızdır.

Firmamız üstün klite anlayışın uygun yenilikçi olmayı bünyesinde barındıran gerek ekip arkadaşlarımızla gerek kullanmış olduğumuz cihazlarla siz müşterilerimize firma ismimizden de anlaşıldığı üzere enyeni ve güncel haliyle siz müşterilerimize yardımcı olmak sorunlarınızı ortadan kaldırmak için 7/24 hizmetinizdedir.

Şerifali su kaçağı bulma servis hizmeti

7/24 Servis Hizmeti

GÜNCEL TESİSAT

0533 409 52 13

0216 594 64 54

GÜNCEL TESİSAT

www.sukacagibul.com

Adres: Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş cad. No:22 · Ümraniye İstanbul

GÜNCEL TESİSAT