Ataşehir Yağmurluk Gideri Açma

Ataşehir  Gider Açma

Yağmurluk Gideri Açma

0533 409 52 13

0216 594 64 54

GÜNCEL TESİSAT

www.sukacagibul.com GÜNCEL TESİSAT

Gerek işyerlerimizde olsun gerekse evlernizde, okullar ve benzeri yerler olsun buralarda görülen su baskınlarının çoğu Gider görüntüleme bakımlarının yapılmamasından kaynaklanıyor. Bazı yerlerde yılda 2 defa rutin olarak Gider görüntüleme ve bakımlarının yapılması eğer varsa tıkalı Gider açma işlemlerinin yapılması gerekiyor. Bu işlemler yapılmadığı takdirde kağıt, gazete, sigara izmariti gibi şeylerin atılması, atık giderlerinin tıkanması ve benzeri problemler oluştuğunda daha büyük sorunlarla karşılaşılıyor.

GÜNCEL TESİSAT Çözüm Ortağınız

Su sızıntısı veya su kaçakları evinizde, işyerinizin zemininde bulunan genelde dışarıdan görünmeyen su tesisatınızda oluşan sorundur. Bu sorunun olumsuz etkilerinden biri de binanıza yapmış olduğu rutubettir. Duvarlarınızda nem ve rutubet bir müddet sonra küflenmeye yol açar. Evdeki rutubet insan sağlığına da zararlıdır. Uzmanlara göre deprem anında binanın yıkılması en zayıf yerden yani rutubetin olduğu yerden başlamaktadır.  Su sızıntıları ve su kaçaklarının ihmal edilirse rutubet yaparak binanıza, sağlığınıza ve bütçenize zararı vardır.

Gelişen teknoloji ile su kaçağı ve su sızıntılarını çözümünde kullanılan su kaçağı cihazları ile su sızan bölgede müdahale yapılmaktadır. Bu hem maliyeti azaltır hem de kırmadan binanıza zarar vermeden pratik olarak çözmektedir. Sağlığınızı düşünüyorsanız ve yüksek su faturaları da sizi düşündürüyorsa su kaçağınızı yaptırmak için firmamız GÜNCEL TESİSAT’ı aramanızı öneririz.  Su faturanıza, alt komşunuza, binanıza zarar veren su kaçağı ve su sızıntıları sorunun çözümü için servislerimizden yararlanabilirsiniz. Servislerimizle su kaçakları bulmada cihazla tespit ve tamirini titizlikle yapılmaktadır.  Ataşehir su kaçağı bulma . Bu tür durumlarda kaçağı bulmasu kaçağı tespiti önemlidir. Firmamız Ataşehir su kaçağı bulma ve tesisat hizmetlerini titizlikle yürütmektedir.

GÜNCEL TESİSAT Ataşehir’un tüm ilçelerine hizmet vermekte olup,  çözüm odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Bir telefon kadar yakın olan yenilenen  www.sukacagibul.com web adresimizden ya da  0533 409 52 13 -0216 594 64 54 nolu telefonlardan irtibata geçerek  servis yazdırmanız yeterlidir.

Gider Açma servisi

Yağmurluk Gideri Açma (wc) Gider Yağmurluk Gideri Tıkanıklığı ve Sebepleri
Yağmurluk Gideri Açma

Tıkalı Yağmurluk açma Tıkanan Yağmurlukleri açmanın birkaç yöntemi vardır. Bunların bir tanesi basınçlı su ile açmaktır. Öncelikle su borunun içinde sıkıştırılır daha sonra tazyik verilerek tıkalı Yağmurluk açılabilir. Fakat borunuzda sert bir cisim varsa bu şekilde açılamaz ve sert cisime çarpan su geri gelerek evinizi bir hayli pisletebilir. Bazı tıkanıklıklar da ise borunun içinde metal birikintiler, inşaat artıkları çimento veya yapıştırıcı kalıntıları kalabiliyor ve bu tıkanıklıklar basınçlı suyla açılamıyor. Yağmurluk tıkanmaların da içerisine bir şey kaçmamasına rağmen de tıkanıklıklar meydana gelebiliyor. Tesisatı yapan ustaların çok fazla dirsek kullanmalarından dolayı da tıkanıklıklar meydana gelebiliyor.

Katı cisimle tıkanmış borular da ise tıkanıklık açma yöntemi spreal ile açma yöntemidir. İlk önce kamera görüntüsü alınarak tıkalı bölgeler tespit edilir. Tıkanıklık tespit edildikten sonra robot makine il tıkanıklık açma işlemi boruya zarar vermeden ve kırmadan suyun geri geldiği ağızdan gönderilerek hiçbir yere zarar vermeden tıkanıklıklar aç

Gider Açma Hizmetlerinde Kamera İle Görüntüleme Yaparak Sizlere Daha İyi Hizmet Vermekteyiz

Gider açma hizmetlerinde günümüz teknolojisini uzman kadromuzun deneyimleriyle birleştirerek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla çıktık bu yola

Eskiden son derece zor olan Gider görüntüleme işlemleri şimdi Gider görüntüleme cihazı sayesinde ve profesyonel bir kadro ile daha kolay bir şekilde yapılıyor.

Cihazla Gider görüntüleme sayesinde noktasal görüntüleme yapıldığından Gider açarken olsun açılan Giderların bakımlarını yaparken olsun yapılan işlemlerin doğru olup olmadığı yerinde hemen tespit edilebiliyor.

Gider problemlerinin başında zamanla oluşan kırıklar, çatlaklar ve göçmelerle bunlardan kaynaklanan tıkanmalar yer alıyor. Giderlarda meydana gelen zemin kırılmalarının nedeni de bakım ve onarım yapılmadan aynı Giderın çok uzun yıllar sürecince kullanılması oluyor.

Gider görüntüleme işlemi Giderlarda meydana gelen bu problemleri en aza indirmek ve sorunları büyümeden tespit etmek için rutin aralıklarla, teknolojinin son tasarımı cihazlarla ve konusunda uzman kadro ile yapılmalıdır.

Gider görüntüleme için yapılan her işlem sadece uzman kadrolarca değil, teknolojinin son harikası olan “Gider görüntüleme” cihazlarıyla yapılması daha iyi sonuçların alınmasını sağlayacağı için kaliteli ve garantili bir şekilde yapılmış olacaktır.

Bu sayede meydana gelen her sorunun tespit edilmesi ve onarımları çok kolay olduğundan
Giderın hiçbir bölgesi ciddi hasarlara uğramadan, ek maliyetlere yol açmadan teknolojinin ve uzmanlığın birleşimi ile Gider görüntüleme ve tıkalı Gider açma işlemleri yapılıyor.

Lavabo açmak için klasik yöntemlerden çok tesisat teknolojisi kullanılmaktadır. Kaçak su bulma bu yöntemlerle gerçekleştiği ve bulunduğu takdirde konutta oturan kendini şanslı saymalı çünkü bu yöntemlerle Su Kaçak bulma gerçekleşmeyebiliyor. O zaman tüm masraflar çöpe gidiyor.

Gider görüntüleme işlemleriniz için konusunda uzmanlaşmış, teknolojiyi kullanan firmaları tercih edin.

Yağmurluk Gideri Açma

Yağmurluk Gideri Açma Servisi

0533 409 52 13

0216 594 64 54

GÜNCEL TESİSAT

Yağmurluk Gideri Açma servisi,Yağmurluk Gideri Açma servisi,Yağmurluk Gideri Açma,Yağmurluk Gideri Açma,Ataşehir yağmurluk gideri açma,Ataşehir Yağmurluk gideri açma,Ataşehir wc gideri açma,Ataşehir görüntülü gider açma

 

Adres :Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş cad. No:22 · Ataşehir Ataşehir