Ümraniye Su Kaçağı Servisi 7/24

Su sızıntısı veya su kaçakları evinizde, iş yerinizin zemininde bulunan genelde dışarıdan görünmeyen su tesisatınızda oluşan sorundur. Bu sorunun olumsuz etkilerinden biri de binanıza yapmış olduğu rutubet dendir. Duvarlarınızda nem ve rutubet bir müddet sonra küflenmeye yol açar. Evdeki rutubet insan sağlığına da zararlıdır. Uzmanlara göre deprem anında binanın yıkılması en zayıf yerden yani rutubetin olduğu yerden başlamaktadır.  Su sızıntıları ve su kaçaklarının ihmal edilirse rutubet yaparak binanıza, sağlığınıza ve bütçenize zararı vardır.

 Su Kaçağı Servisi Ümraniye Ümraniye Su Kaçağı Servisi

 

su kaçağı tesisatı bulma cihazı

su kaçağı tesisatı bulma cihazı

Gelişen teknoloji ile su kaçağı ve su sızıntılarını çözümünde kullanılan su kaçağı cihazları ile su sızan bölgede müdahale yapılmaktadır. Bu hem maliyeti azaltır hem de kırmadan binanıza zarar vermeden pratik olarak çözmektedir. Sağlığınızı düşünüyorsanız ve yüksek su faturaları da sizi düşündürüyorsa su kaçağı yaptırmak için firmamız GÜNCEL TESİSAT’ı aramanızı öneririz.  Su faturanıza, alt komşunuza, binanıza zarar veren su kaçağı ve su sızıntıları sorunun çözümü için servislerimizden yararlanabilirsiniz. Servislerimizle su kaçakları bulmada cihazla tespit ve tamirini titizlikle yapılmaktadır. GÜNCEL TESİSAT İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte olup,  çözüm odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Bir telefon kadar yakın olan yenilenen  www.sukacagibul.com  Su kaçakları sevisi Kartal  web adresimizden ya da  0533 409 52 13 -0216 594 64 54 nolu telefonlardan irtibata geçerek  servis yazdırmanız yeterlidir.

evimin tavanında su kaçağı ümraniye

su kaçağı tespiti ümraniye

Su Sızıntısı Neden Olur

Su sızıntısı neden olur ? Su sızıntılarını geleneksel yollarla gidermek istersiniz sorun yaşaya bilirsiniz. Kaçağın nerede olduğu konusunda kesin bir teşhis konulamayabilir. Bunun için elektronik sistemler çözüm olmuştur. Günümüz de bulunan teknolojik yöntemler ise nokta atışı gibi su sızıntılarının oluştuğu bölgeyi bulmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız direk olarak bizlere başvurabilirsiniz. Su sızıntıları her alanda çıkabilen ve farklılıklar ile gelebilen bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak isteyen tüm müşteriler firmamıza başvurarak destek personelimizi çağırabilirler.     İstanbul Su Kaçağı Bul Servisi Tesisat Su Kaçağı, Su Tesisat Bakım Onarım, Su Kaçağı İstanbul, Su kaçağı bulma & tespiti 99 TL Onarım 49 TL. Toplam 148 TL Garantili Hizmetleri

Eski binalarda en sık karşılaşılan sorunların başında su sızıntısı geliyor. Boruların yüksek basınç sonucu patlaması su sızıntısını oluşturabiliyor. Sorun eğer yeni binalarda meydana geliyorsa tesisat sistemlerini üreten firma hatasından ya da usta hatasından ortaya çıkabiliyor.   Su sızıntısı bulma eskiden fayanslar kırılarak ve neredeyse eve ciddi hasarlar vererek yapılıyor buna rağmen bazen bulunamaya biliyorken günümüzde teknolojinin de imkanlarıyla kırmadan su sızıntısı tespiti yapılabiliyor. Böylece nerede ise hasarsız şekilde ve en ekonomik yollardan su sızıntısı bulma işlemi gerçekleştiriliyor.   Binada ‘su sızıntısı‘ olduğunun bazen herkes tarafından anlaşılabilen bazen de sadece için uzmanlarının anlayabileceği belirtileri olabiliyor. İşin uzmanlarının anlayabileceği belirtiler arasında tüm musluk ve bataryalar kapalıyken döşeme ve duvarların arkasından gelen su sesi bulunuyor. İşin ustaları, teknolojinin yardımı ve tecrübesi ile suyun sızıntı yaptığı yeri tespit ederek buradaki sorunu çözer.   Konut sahibinin bile anlayabileceği su sızıntısı tespiti ise tüm vanalarla bataryalar kapalıyken sayacın kontrol edilmesi işlemi. Eğer vanalar kapalıyken su sayacının göstergesi çalışmaya devam ediyorsa ve sayaçta bozuk değilse bu su sızıntısı olduğunun diğer bir belirtisidir.

dudullu-su-kacagi-bulma

günümüz teknolojisine uygun aletlerle su kaçağı bula hizmetleri

günümüz teknolojisine uygun aletlerle su kaçağı bula hizmetleri

IMG_20140514_150315[1]

Su sızıntısının başka bir belirtisi ise ay sonlarında gelen faturaların daha önceki faturalara göre 2-3 misli fazla gelir.

Ümraniye Su Kaçağı Bulma Servisi

Su sızıntısının başka bir belirtisi ise ay sonlarında gelen faturaların daha önceki faturalara göre 2-3 misli fazla gelmesidir.   Su sızıntısı gözle görülemeyecek kadar küçük bile olsa cihazlarla tespit ediliyor. Duvarlarda veya yer döşemelerinde meydana gelen ıslaklık, küflenme boyada ve yüzeyde meydana gelen renk değişimleri de su sızıntısı ihtimalini güçlendirdiği için kontrol edilmeli gerekirse onarılmalı.

Ümraniye Su Kaçağı Bulma Hizmetleri

Su sızıntısı bulma” hizmeti veren firmamız bu hizmeti kırmadan ve dökmeden garantili bir şekilde vermek için su sızıntısını nokta tespiti yaparak buluyorlar. Nokta tespiti ise dinleme aletleri ve kameralar vasıtasıyla mümkün oluyor.   Su borularında meydana gelen yüksek basınç ise patlaklara yani su tesisat kaçaklarına yol açıyor. Binanın tüm tesisatını etkileyen kaçaklar da teknolojinin yardımıyla giderilerek tesisattaki sorun çözülüyor. Yaşanılan su kaçakları genel olarak usta hatalarından, üst kattan alt kata akan su sızıntısı da genellikle kaynak hatalarından meydana geliyor. Nadiren de olsa fabrika hatalarından da meydana gelen sızıntı ve kaçaklar boruları görüntüleyen kameralar sayesinde noktasal olarak tespit edilerek gerekli onarımlar yapılıyor.   Su sızıntılarında gerekli onarım yapıldıktan sonra su sızdırmazlık testi yapılarak son kontrollerin yapılması gerekiyor. Teknoloji ile deneyimlerini birleştiren eğitimli ekipler garantili çözüm için hava, su ve yanıcı olmayan gazlar kullanarak bu testi yaparak soruna son noktayı koyuyorlar. Banyo Su Kaçağı, genel olarak alt kat komşularının tavanında meydana gelen damlamalar ve sızıntılarla kendini belli ediyor. Banyo su kaçak tespiti için profesyonel çalışan ve teknolojinin en son cihazlarını kullanan tesisatçılar yerine geleneksel yöntemlerle ve kırma işlemi yaparak çözüm bulmaya çalışan tesisatçılarla soruna çözüm bulmaya çalışmak ek maliyetler yaratıyor. Teknolojiden faydalanmayan tesisatçılar akıntının olduğu yeri kırarak işe başlıyorlar fakat genellikle damlamanın ya da sızıntının olduğu yer sorunlu bölge olmayabiliyor. Böyle bir durumda sorunlu bölgeyi bulmaya çalışan tesisatçı banyo su kaçağı bulduğu zaman ev çoktan şantiye görünümünü almış oluyor.

Tıkalı Lavaboları Robot Teknolojisi İle Kırmadan Açıyoruz.

– Lavabolarınızdan yağlı veya katı cisimler sakın göndermeyin. Bu cisimleri boru içerisinden çıkarmak ancak makine ile tıkanıklık açılarak yapılması gerekir. Lavabo tıkandı ne yapmalıyım? Firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. – Kıl tüy v.b. maddeler kıyaslama yapılırsa borunun içerisini 5 yılda bir tıkanmasına sebep olur. Borunuza yapışan bu maddeleri kimyasal maddelerle temizleyebilirsiniz. – Yeni tesisat döşeliyse pimaşın eğimine çok dikkat edin. Eğim verilmeden yapılan tesisatı tesisat ustanıza tekrar değiştirin. İleride daha fazla problemler açabilir başınıza. Çıkacak problemlerden biri lavabo tıkanması bir diğeri de su sızıntıları. Borunuzun içerisinde kalan ve kanala gitmeyen su boru ek yerlerinden contayı eriterek tamamen görevini yitirmesini sağlar ve 5 veya 10 yıl içinde alt katın tavanından su akmaya başlar. Belirtisi tavanda sararma ve siyahlaşma olur. – Lavabonuz sık sık tıkanıyorsa ayda bir kez marketlerde satılan lavabo aç kimyasalı alıp bu kimyasalı lavabonuza döktükten sonra ardından sıcak su dökün. Bunu yaparken dikkatli olun üzerinize sıçrama yapmasın. Cildi tahriş eden ve kokusu zararlı olan kimyasallar sağlığınıza zarar verebilir.

ümraniye su kaçağı

ümraniye su kaçağı

ümraniye su kaçağı

ümraniye su kaçağı

Ümraniye Su Kaçağı Servisi

Hizmet Anlayışımız Sizi Üst Komşumuz Olarak  Görüyor Olmamızdır.

Firmamız üstün klite anlayışın uygun yenilikçi olmayı bünyesinde barındıran gerek ekip arkadaşlarımızla gerek kullanmış olduğumuz cihazlarla siz müşterilerimize firma ismimizden de anlaşıldığı üzere enyeni ve güncel haliyle siz müşterilerimize yardımcı olmak sorunlarınızı ortadan kaldırmak için 7/24 hizmetinizdedir.  

Su kaçakları sevisi Kartal

aa1

Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş Cad. No:22 Ümraniye İstanbul

Ümraniye  su kaçağı tespiti Ümraniye  tesisati kaçağı bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti kombi kaçağı bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti kombi kimyasal su kaçak ilaci Ümraniye  su kaçağı  tespiti kombi su kaçağı  tespiti bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti kombi su kaçağı tespiti Ümraniye  su kaçağı  tespiti kombi su kaçak bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti kombi su kaçiriyor Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti bulma sızıntısı su sızıntısı bulan robot su sızıntısı tespiti 69 TL su sızıntısı tespiti kaç para su sızıntısını bulma fiyatları Su tesisatçısı Ümraniye  tesisatta su kaçağı  tesisatta su kaçak sızıntısı tesisatta su kaçak tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı  tespiti tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı  tespiti yapan firmalar Ümraniye  su kaçağı  tespiti su kaçak bulma Ümraniye  su kaçağı  tespiti su kaçak bulunur Ümraniye  su kaçağı  tespiti su kaçağı  Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçırıyor Ümraniye  su kaçağı tespiti su sızıyor Ümraniye  su kaçağı  tespiti boru patlak Ümraniye  su kaçağı  tespiti çatlak boru Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı yeri bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı yeri bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı yeri bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti alt kata su akıyor Ümraniye  su kaçağı tespiti kombi su eksiltiyor Ümraniye  su kaçağı tespiti kombi tesisatında su kaçağı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak su kaçakları Ümraniye  su kaçağı tespiti su akıntısı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçırıyor Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı onarımı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı tamiriÜmraniye  su kaçağı tespiti su geliyor Ümraniye  su kaçağı tespiti duvar su kaçağı  Ümraniye  su kaçağı tespiti su tesbit fiyatı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak dedektörü su kaçağı tespiti kaç para su kaçağı tespiti Ümraniye  su kaçaklarını bulan cihaz su kaçaklarını gösteren cihaz su sızıntı bulma robotu su sızıntı önleyici su sızıntı şikayeti Su sızıntı tespiti su sızıntılarını bulan cihaz su sızıntılarını gösteren cihaz Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak tespit Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak arama Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı  dedektörü Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı tespit cihazı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti kalorifer kaçağı Ümraniye  su kaçağı tespiti sıcak su kaçağı  Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak cihazları Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak tespit dedektörlü Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak bulma cihazı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak arama cihazı kaçağı tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı dedektörü Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı tamiri Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak cihazı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı tespit eden firmalar Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı bulan firmalar Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçağı yapan firmalar Ümraniye  su kaçağı tespiti kombi kaçak su tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti kırmadan kalorifer kaçağı onarımı Ümraniye  su kaçağı tespiti evimde rutubet var su Ümraniye  Kırmadan Su Kaçağı Bulma Ümraniye  Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ümraniye  Su Kaçağı Ümraniye  Su Kaçağı Bulma Ümraniye  su kaçağı tespiti Ümraniye  su tesisatçısı Kırmadan Su Kaçağı Bulma Ümraniye  Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ümraniye  Su kaçağı su kaçağı bulan robot su kaçağı  bulma cihazları su kaçağı bulma fiyatları Su Kaçağı Bulma Ümraniye  su kaçağı bulma robotu su kaçağı bulma tespit merkezi su kaçağı cihazı Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti su tesisatçı Ümraniye  su kaçağı tespiti su tesisatı Ümraniye  su kaçağı tespiti su tesisati kaçağı bulma
Su Kaçağı Ümraniye  su kaçağı onarımı su kaçağı önleyici su kaçağı şikayeti u kaçağı sızıntısı su kaçağı tamir su kaçağı tespit ve tamiri su kaçağı tespiti Ümraniye  su kaçağı tespiti su sızıntısı Ümraniye  su kaçağı tespiti de su kaçağı bulan firma Ümraniye  su kaçağı tespiti su akıntısı Ümraniye  su kaçağı tespiti su geliyor Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçak Ümraniye  su kaçağı tespiti su kaçakları Ümraniye  su kaçağı tespiti çürük boru Ümraniye  su kaçağı tespiti boru çürümüş Ümraniye  su kaçağı tespiti duvardan su geliyor