Banyo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı olan kanalınız varsa özellikle yaz aylarında yaydığı kötü kokular ve mikroplar, komşularınızın ve sizin sağlığınızı olumsuz etkiler. Gider Açmada Kameralı Tespit makineleri ve tespit cihazları oldukça önemlidir, tıkanan giderin sağlıklı açılmasında en ekonomik yol ve en etkili çözümdür.

Gider Açma Kameralı Tespit için kırmadan gider açma da yapılacak işlemlerde tesisat teknoloji görüntüleme cihazları kullanılacaktır. Kamera ve robotlarla alanın görüntü sayesinde açılacak tıkalı kanal belirlenir. Bunun için bu aletlerin eğitimini almış iyi bir teknik ekibe ihtiyacınız vardır. Güncel Tesisat firmamız deneyimli personelle sizlerin tıkalı olan kanalları için en iyi çözümü en kısa sürede sunmakta, su kaçaklarına maruz kalmamanızı sağlamaktadır.

Bu tür sorunların yaşanmaması ve tıkalı kanalların meydana getirdiği hijyenik olmayan görüntülerin ve çevre koşullarının oluşmaması için alt yapınızın periyodik bakımlarını yaptırmanızı öneririz.Kanal açma servisi

Ana Pis Su Kanallarının, belirli aralıklarla temizlenir ve boruların da bakımı yapılırsa tıkanma sorunu yaşanmaz.  Önemsenmediğinde İhmal edildiğinde ise tıkanan kanalları açma işlemini kendiniz açamayacak duruma gelebilir, yaşam çevremizde komşu ilişkilerimize zarar verebiliriz.  Kanallarda biriken dolgu malzemesi, yemek artığı, saç, kıl ve benzeri kalıntılar, moloz parçaları, yağ ve kir atıkları zamanla katılaşarak suyun akışını keser. Bunlardan ziyadesiyle kaçınmalısınız.

Banyo tıkanıklığı neden olur?

Banyo tıkanıklığı yeni binalarda genellikle usta hatasından kaynaklanan tesisatta harç vs. bırakma ile birlikte kullanımdan dolayı da hatalar olabilmektedir. Banyo giderinden gidemeyecek büyüklükte cisimlerin olmasından dolayı tıkanmalar olabilmektedir. Komşularınız da bu tür tıkanmalardan etkilenerek ciddi rahatsızlığa meydan verebilir. Bu rahatsızlık komşuluk ilişkilerinizi olumsuz etkilemektedir. Banyo tıkanmaları ile birlikte WC Lavabo Mutfak giderlerinde de sıklıkla görülen tıkanmalar hem binanıza zarar vermekte hem de kötü kokular evinizin havasına nüfus etmektedir. Düşünün çalışıyorsunuz yorgunsunuz eve geldiniz ve dinlenmek istediniz ve böyle bir tıkanma ve kötü kokular ile karşı karşıya kalınca ister istemez moraliniz bozulabiliyor. Ayrıca tıkanıklık nedeniyle oluşan pis su sızıntıları binada rutubet ve nem oluşturarak uzun vadede binaya da zarar verecek boyutlara kadar ulaşabiliyor.

Banyo tıkanıklığında çözümü nasıl olur?

Banyo tıkanıklığını açma için eski usul yöntemler yerine tesisat teknolojisinin getirmiş olduğu yenilikleri uzman tesisatçılar tarafından yaptırılarak çözülebilir. Öncelikle banyoda küvet giderinden tıkanıklığın nerede oluğu ilk bakışta anlaşılmaya bilir endoskopik kamera salınarak hangi mesafede tıkanmanın yaşandığı ortaya çıkar. Tıkanmanın yaşandığı noktaya kadar cihazın ulaşması mümkündür. Cihazı o noktaya kadar iç tesisattan götürerek tıkanmaya neden olan ya çıkarılır ya da parçalanarak tıkanma önleniyor

PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME YÖNTEMLERİNDE PİMAŞLARINIZIN İÇERİSİNDE OLAN BİRİKİNTİLERİ BELLEK KARTINA KAYDEDİYORUZ

PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME YÖNTEMLERİNDE PİMAŞLARINIZIN İÇERİSİNDE OLAN BİRİKİNTİLERİ BELLEK KARTINA KAYDEDİYORUZ

 Cihazla Banyo tıkanıklığı açma işlemlerinde kanal açma cihazı ile tespit yapılıp kırmadan banyo tıkanıklığı bulma ile kırma işlemi olmadan ekonomik çözüme ulaşılıyor. Gerektiğinde görüntülenerek tıkanıklığın yeri belirlenerek tamiri yapılır. Banyo tıkanıklığı açma teknoloji ile birlikte sorun olmaktan çıkıyor.

 

 

 

 

 

 

su kaçağı servis hizmeti ümrainiye

su kaçağı servis hizmeti ümrainiye