Cihazla Su Kaçağı Bulma Servisi

Su kaçağı bulma  firmamız sayesinde evinizde veya iş yerinizde su kaçağı bulma artık çok çok kolay.

GÜNCEL TESİSAT

su kaçakları tespit firması

Su kaçakları, su sızıntıları, mutfak lavabosu tıkanıklıkları eski bina tesisatlarında olduğu gibi yeni binalarda da görülebilen sorunlar olmaya başladı. Su kaçağı bulma saman yığınında iğne aramaya benzer,  zordur ve uzmanlık ister; eski yöntemlerle yapılan tespitler artık tarih oldu hem maliyet hem de zaman kaybından başka bir şey değildir. Kameralı görüntüleme cihazı, detektörle ve akustik dinleme cihazları ile yapılan su kaçakları tespiti için firmamız GÜNCEL TESİSAT  uzman kadrosuyla titizlikle yürütmektedir.

 Su Kaçağı bulma da yöntemler

Su kaçağı tespiti için en etkili yöntemlerden biri termal kamera ile su kaçağını tespit etmek.  Bu yöntemde ısıya duyarlı bir kamera yardımıyla gözle görünmeyen çatlaklardan meydana gelen kaçaklar tespit edildiği için noktasal tespitler yapılabiliyor

aa6

Cihazla su kaçağı tespiti firması

Su sızıntısı veya su kaçakları evinizde, işyerinizin zemininde bulunan genelde dışarıdan görünmeyen su tesisatınızda oluşan sorundur. Bu sorunun olumsuz etkilerinden biri de binanıza yapmış olduğu rutubettir. Duvarlarınızda nem ve rutubet bir müddet sonra küflenmeye yol açar. Evdeki rutubet insan sağlığına da zararlıdır. Uzmanlara göre deprem anında binanın yıkılması en zayıf yerden yani rutubetin olduğu yerden başlamaktadır. Su sızıntıları ve su kaçaklarının ihmal edilirse rutubet yaparak binanıza, sağlığınıza ve bütçenize zararı vardır.

Tesisat Teknolojisinde Gelişen Teknoloji

Gelişen teknoloji ile su kaçağı ve su sızıntılarını çözümünde kullanılan su kaçağı cihazları ile su sızan bölgede müdahale yapılmaktadır. Bu hem maliyeti azaltır hem de kırmadan binanıza zarar vermeden pratik olarak çözmektedir. Sağlığınızı düşünüyorsanız ve yüksek su faturaları da sizi düşündürüyorsa su kaçağınızı yaptırmak için firmamız GÜNCEL TESİSAT’ı aramanızı öneririz. Su faturanıza, alt komşunuza, binanıza zarar veren su kaçağı ve su sızıntıları sorunun çözümü için servislerimizden yararlanabilirsiniz. Servislerimizle su kaçakları bulmada cihazla tespit ve tamirini titizlikle yapılmaktadır.