Evde Su kaçağı var

GÜNCEL TESİSAT

  • Servis 1 – 0533 409 52 13
  • Servis 2-  0216 594 64 54
  • Servis 3- 0532 316 93 12

Su kaçaklarını vereceğimiz bilgilerle anlamak artık zor değil. Evinizde su kaçak olup olmadığını nasıl anlarsınız bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Su kaçakları akıntı şekline göre tahmin edilebilir. Mesela aniden başlayıp sürekli akan bir su varsa temiz su borusunun patlamış olma ihtimali çok yüksektir. Eğer yavaş yavaş kabarmaya başlamış ve gittikçe kabaran bölge genişliyorsa uzun zaman geçmesine rağmen damlamıyor ise pis su kaçağı olma ihtimali yüksektir. Pis sudan şüphelenebilirsiniz.

Pis su kaçağı ile temiz su kaçağı farklıdır.

Ara ara tavanda nem veya rutubet oluyorsa bu su kaçağı pis su kaçağıdır. Kaçağın olduğu yerin kırılmasından başka bir alternatif yoktur.

Birde siyahlaşan tavanlar vardır bunlar net olarak anlaşılamaz. Banyodaki havasızlıktan buharın nemiyle karartması da olabilir yukarı banyodan çok ufak bir sızıntının neden olduğu bir sorunda olabilir. Net bir bilgi için testleri yapmak cihazla kontrol gerekir. Belirttiğimiz hususlar tamamen tahmine dayalıdır. Evde su kaçağını nasıl anlarım diyorsanız net olarak anlamanın yolu görüntülü cihazlardır.

Evde Su Kaçağı Tamiri 7/24 Servis Hizmeti

Evde Su kaçağı var sorusu hep kafanızı meşgul etmiştir.

Uzman firmamız GÜNCEL TESİSAT 7/24 arayabilirsiniz…