Gebze Kanal Açma

Klozetiniz veya WC niz tıkandığında kokular yaparak çevreye etkileyici bir zarar verir. Haşere gurupları canlılarını toplamada etken rol alır. İstenmeyen durumlar söz konusudur. Bu da sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Çözümü kimyasal kullanmadan uzman bir tesisat firması ile çözebilirsiniz.

7/24 Darıca Lavabo Tıkanıklığı Açma

7/24 Gebze Kanal Açma Servisi

Pis Su Borusu Nasıl Açılır ?

Eski yapılarda olduğu kadar yeni yapılarda da klozet tıkanıklığı na rastlamak mümkündür. Pis su borularına bağlı Klozetlere atılan yabancı cisimler ya da gereğinden fazla kalın kağıt havlu, peçete ya da çocukların oynadığı küçük bir top, bez vs klozetinizin veya WC nizin tıkanmasına yol açabilir.

Küvet Tıkanıklığı

Küvet tıkanıklığı, zamanla eskiyen su tesisatınızın su kaçakları yaratması, borularınızın içinde biriken kireç, kullanım hataları ve su taşlarının kıvrım yerlerinde durmasıyla sorun çıkarmaya başlar. Küvetinizden gitmeyen su, istenmeyen kokuları da bir arada getirir. Su baskınlara neden olup mikrop saçar. Küvet tıkanıklığı, küvetinizin içine atacağınız yabancı ve sert cisimler ya da kimyasal çözeltiler yüzünden de görülebilmektedir.

Küvet tıkanıklıkları WC tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, loğar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Klozet tıkanıklığı açma veya WC gideri açma artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal açma robotu veya tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Tıkalı bölgede su yavaş yavaş gidiyor ise sorun değil ancak pis su geri tepiyor ise sorun kanaldandır. Bundan sonra robotla klozet açma yöntemi devreye girecektir. Robot (makine) yardımı ile klozet tıkanıklığı olan bölgeye gönderilerek tıkanmaya noktasal müdahale edilerek tıkalı klozetiniz temizlenerek açılır.

Bir çok sebepten ötürü tıkanıklık olabilir. Günlük hayatta başımıza gelebilecek olan bir durumdur. Önemli olan alanında tecrübeli ve teknolojik cihazlar ile donatılmış bir klozet tıkanıklığı servisini aramanız yeterlidir. GÜNCEL TESİSAT güvencesiyle 7/24 arayabilirsiniz.

0532 316 93 12

GÜNCEL TESİSAT

Gebze Kanal Açma