Gebze Su Kaçağı Servis Hizmetleri

Su tesisatınız ister yeni olsun ister eski su sızıntıları tüm tesisatlarda meydana gelebilir. Doğru malzeme ve işçilik bu sızıntıların önüne geçmek için en önemli engeldir. Su sızıntısı alt kattaki dairenize inmeye başladıysa burdan sonra yapacağınız en önemli iş bir su sızıntı tespiti yapan firma bulup arızayı gidermektir. Evinizin her yerini veya banyonuzun her yerini kırmadan arızaya müdahale eden firmamız bu konuda geniş tecrübeye ve müşteri potansiyeline sahiptir. Gebze Su Kaçağı Servisimiz Tespit cihazları ile 20 dakika içinde tespiti yapıp 30 dk. içerisinde de tamirini gerçekleştirecektir.

gebze su kaçağı

su kaçağı tespit cihazı

Su kaçak aramada en önemli faktör ustanın yeteri derecede konuya hakim olmasıdır. İşinin ehli olmayan birine makine verdiğinizde müşteriye yanlış yeri gösterip evinin tamamen tahrip olmasına sebep olur. Firmamız kuruluşundan beri aynı elemanlar ile çalışmaktadır.

 

Eskiyen binalarda ya da iyi yapılmayan su tesisatlarında kaçaklar meydana gelebiliyor. Sizden kaynaklanan bir kaçak alt kat komşunuza zarar verebiliyor. Eski tip yöntemlerle su kaçağı bulma, eğer kırma işlemi yapılıyorsa fayans, sıva, fayans ustası ve benzeri ek maliyetler yaratabiliyor.

7/24 Su Kaçağı Hizmetleri

0216 594 64 54 İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Servisi

0533 409 52 13 İstanbul Anadolu-Avrupa Yakası Su Kaçağı Servisi

0534 407 33 79 Adapazarı-İzmit-Yalova-Gebze Su Kaçağı Servisi

GÜNCEL TESİSAT HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş cad. No:22

Ümraniye İstanbul