Evimde su kaçağı var su kaçağı bulma hizmeti nasıl alırım?

Çevrenize baktığınızda gördüğünüz çok sayıda eski yapıda demir boru ismi verilen galvaniz su boruları kullanıldığı için bu tür borularda su sızıntısıyla karşılaşılan problemler daha sık yaşanıyor.

Bina yapılırken kullanılan malzemeler, tesisat döşenirken kullanılan teknik, doğal afetler ve benzeri nedenler de su sızıntılarına yol açıyor.

Su sızıntılarının kaynağı Su Kaçağı Tespiti ile ortaya çıkartılıyor. Kaçak su tespiti için gelişmiş cihaz ve donanım çoğu zaman yeterli olmuyor. “Su kaçağı tespiti” için anlaşılan şirketin elinde ne kadar gelişmiş cihaz bulunursa bulunsun bu konuda profesyonel hizmet veren elemanları yoksa Su Kaçak Tespiti yapması zor oluyor.

su kaçağı bulma

Kameralı görüntüleme cihazlarıyla yapılan su kaçağı bulma yönteminde yapıyı kırmaya gerek kalmadan yüzeysel dedektörlerle su kaçağı yapan bölge tespit ediliyor. Bu tespit esnasında ise suyun sızıntısına göre cihazlar kullanılıyor.

Su kaçakları tespitinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Ancak öncelikle şu soruyu soralım kaçak pis sudan mı temiz sudan kaynaklı mıdır? Kırmadan su kaçağı tamiri nasıl yapılır?

İstanbul Su kaçağını bulma İstanbul Temiz su kaçakları tamiri

Profesyonel olarak su kaçak tespiti profesyonel elemanlar ve gelişmiş ekipmanlar kullanılarak binada kırma işlemi yapmadan noktasal yöntemlerle su kaçak tespit edilerek keşif yapılıyor daha sonradan da keşif bilgileri bina sahibine sunularak hem su kaçağı önleniyor hem de binada daha sonra yaşanması muhtemel problemler ortadan kaldırılıyor.

İstanbul’un bir çok noktasında su kaçağı hizmeti vermekteyiz. Sadece Kartal su kaçağı bulma değil İstanbul’un bir çok noktasına servis hizmeti vermekte olan firmamız aynı zamanda Bostancı su kaçağı tespiti, Maltepe su kaçağı tespitiSultanbeyli Su kaçağı tespiti, Kadıköy su kaçağı tespitiÜmraniye su kaçağı tespiti yapmaktadır. Firmamızı ararsanız yapılacak işlem önce görüntüleme robotları ve akustik cihazlarla tüm tesisat kontrol edilir. Kaçak bölgenin tespiti konusunda günümüz tesisat teknolojilerinden azami yararlanılır. Hangi yöntemlerle tespit yapılır?

İstanbul su kaçağı servisi görüntüleme cihazıyla tespit

Kameralı görüntüleme cihazlarıyla yapılan su kaçağı bulma yönteminde tesisatı kırmaya gerek kalmadan yüzeysel detektörlerle su kaçağı yapan bölge tespit ediliyor. Bu tespit esnasında ise suyun sızıntısına göre cihazlar kullanılmaktadır

gider açma hizmetlerinde kameralı görüntüleme işlemleri ile giderlerinizdeki sorunlara kesin çözüm bulaktayız

gider açma hizmetlerinde kameralı görüntüleme işlemleri ile giderlerinizdeki sorunlara kesin çözüm bulmaktayız