petek temizleme

petek temizleme

Petek Temizleme

Petekleriniz kışa hazır mı ? akımlarınızı yaptırdınız mı? Eğer yaptırmadı iseniz. Doğalgaz fatıranızı boşa ödemeyin petek temizleme çok önemlidir.

Kombi ve Petekleriniz Kışa Hazır mı?

Doğalgaz faturalarınızdan şikâyet mi ediyorsunuz? Kombiniz verimli çalışmıyor mu? Kombi bakımlarınızı yaptırmanıza rağmen ısıdan memnun değil misiniz? Bu sorulara cevap olarak Petek Temizliği yaptırdınız mı? Olacaktır.  İstanbul  Petek Temizleme Servisimizle tesisat teknolojisindeki en son cihazlara donanımlı firmamız GÜNCEL TESİSAT ile bakımlarınızı yapıp faturanıza %25 katkı yapmak istiyoruz.  GÜNCEL TESİSAT 0533 256 85 09

Petek Temizliği nasıl yapılır?

Petek Temizleme Firmamız GÜNCEL TESİSAT ile 1-2 saat içerisinde Peteklerinizi Temizliyoruz. Kombiye zarar vermeden tamamen kimyasal madde kullanarak etrafa zarar vermeden konutunuzdaki Petekleri Temizliyoruz. Aliminyum veya dökme panel radyatör, yerden ısıtma boru veya plastik boru sistemlerine uyguluyoruz. Yılda bir kere yapılmasını önerdiğimiz petek temizliğini uzman personelimizle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamızla Petek Temizliğinde son teknolojiyi kullanıyoruz.

Petek Temizleme Servisimizle iyi bir ısınma ve Ödemiş olduğunuz yakıt parasının karşılığını ısınma ve konfor olarak almak istiyorsanız. Isıtma sistemlerinizin ömrünü uzatmak, pahalı bakım-onarım masrafından kurtulmak istiyorsanız, sistemde oluşan kireç, su taşı ve tıkanıklıkları özel kimyasallar ve makineler ile temizletmelisiniz. Unutmayın ısıtma sistemleri vücudumuzdaki KALP ve KAN DOLAŞIM sistemlerine benzer. Kalpte ve damarlarda oluşacak tıkanmalar hayati riskler arz eder. Önlemlerinizi alın ısıtma sistemlerinizin çökmesine ( ölmesine ) seyirci kalmayın.

Petek Temizliği Servisimizle peteklerin temizlenmesindeki en önemli etkenlerden birisi yakıt tasarrufu ve ısıda yüksek verimdir, Yakıtta fazla ücret ödemek istemiyorsanız peteklerinizi temizletin kışın rahat edin. Kombi veya kalorifer peteklerinin içerisindeki suyun zamanla kireç oluşturması, tıkanma sorunlarını gündeme getirecektir. Borularda ve vanalarda oluşabilecek bu tıkanmalar, suyun sistem içerisinde rahatça dolaşmasını önleyeceği için, peteklerde ısınma problemleri yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Petek Temizleme Fiyatları 2014 yılı için özel olarak belirlendi. GÜNCEL TESİSAT ile garantiden taviz vermeden müşteri memnuniyetini vizyon olarak kabul ediyoruz.

7/24 Servis Hizmeti 0533 256 85 09 Veysel YILDIZ

Ümraniye Üsküdar Kadıköy Beykoz Petek Temizleme Servisi

7/24 su kaçağı