post

Tıkanıklık Açma ve Kanal Görüntüleme

Konutlarımızda sıklıkla karşılaşılan ve kötü bir durum olan Tıkalı Kanal Açma çözümü oldukça kolaydır.

Tıkalı Kanal Açma neden olur?

kanal görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Tıkalı Kanal Açma yeni binalarda genellikle usta hatasından kaynaklanan tesisatta harç vs. bırakma ile birlikte kullanımdan dolayı da hatalar olabilmektedir. Tuvalet giderinden gidemeyecek büyüklükte cisimlerin olmasından dolayı tıkanmalar olabilmektedir. Komşularınız da bu tür tıkanmalardan etkilenerek ciddi rahatsızlığa meydan verebilir. Bu rahatsızlık komşuluk ilişkilerinizi olumsuz etkilemektedir. Tuvalet tıkanmaları ile birlikte WC Lavabo Mutfak giderlerinde de sıklıkla görülen tıkanmalar hem binanıza zarar vermekte hem de kötü kokular evinizin havasına nüfus etmektedir. Düşünün çalışıyorsunuz yorgunsunuz eve geldiniz ve dinlenmek istediniz ve böyle bir tıkanma ve kötü kokular ile karşı karşıya kalınca ister istemez moraliniz bozulabiliyor. Ayrıca tıkanıklık nedeniyle oluşan pis su sızıntıları binada rutubet ve nem oluşturarak uzun vadede binaya da zarar verecek boyutlara kadar ulaşabiliyor.

Tıkalı Kanal Açma nasıl olur?

Tıkalı Kanal Açma için eski usul yöntemler yerine tesisat teknolojisinin getirmiş olduğu yenilikleri uzman tesisatçılar tarafından yaptırılarak çözülebilir. Öncelikle tuvalette mi küvet giderinden mi tıkanıklığın nerede oluğu ilk bakışta anlaşılmaya bilir endoskopik kamera salınarak hangi mesafede tıkanmanın yaşandığı ortaya çıkar. Tıkanmanın yaşandığı noktaya kadar cihazın ulaşması mümkündür. Cihazı o noktaya kadar iç tesisattan götürerek tıkanmaya neden olan ya çıkarılır ya da parçalanarak tıkanma önleniyor

 Cihazla Tıkalı Kanal Açma işlemlerinde kanal açma cihazı ile tespit yapılıp kırmadan Tıkalı Kanal Açma bulma ile kırma işlemi olmadan ekonomik çözüme ulaşılıyor. Gerektiğinde görüntülenerek tıkanıklığın yeri belirlenerek tamiri yapılır. Tıkalı Kanal Açma  teknoloji ile birlikte sorun olmaktan çıkıyor.

Çekmeköy Kanal Açma Servisi

Ümraniye Kanal Açma Servisi

Üsküdar Kanal Açma Servisi

0216 594 64 54 İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Servisi
0533 409 52 13 İstanbul Anadolu-Avrupa Yakası Su Kaçağı Servisi
0534 407 33 79 Adapazarı-İzmit-Yalova Su Kaçağı Servisi

 

Çekmeköy Tuvalet Tıkanıklığı

Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı

Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı