Ümraniye petek temizleme

Petekler iniz kışa hazır mı ? akımlarınızı yaptırdınız mı? Eğer yaptırmadı iseniz. Doğal gaz faturanızı boşa ödemeyin Ümraniye petek temizleme çok önemlidir.  Doğal gaz faturalarınızdan şikâyet mi ediyorsunuz? Kombiniz verimli çalışmıyor mu? Kombi bakımlarımızı yaptırmanıza rağmen ısıdan memnun değil misiniz? Bu sorulara cevap olarak Petek Temizliği yaptırdınız mı? Olacaktır.  Ümraniye Petek Temizleme Servisi

petek temizleme

Ümraniye petek temizleme

Kombi ve Petekler iniz Kışa Hazır mı?

.  GÜNCEL TESİSAT 0533 256 85 09

Petek Temizliği nasıl yapılır?

Ümraniye petek temizleme Firmamız GÜNCEL TESİSAT ile 1-2 saat içerisinde Peteklerinizi Temizliyoruz. Kombiye zarar vermeden tamamen kimyasal madde kullanarak etrafa zarar vermeden konutunuzdaki Petekleri Temizliyoruz. Aliminyum veya dökme panel radyatör, yerden ısıtma boru veya plastik boru sistemlerine uyguluyoruz. Yılda bir kere yapılmasını önerdiğimiz petek temizliğini uzman personelimizle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamızla Petek Temizliğinde son teknolojiyi kullanıyoruz.

petek temizleme Servisimizle iyi bir ısınma ve Ödemiş olduğunuz yakıt parasının karşılığını ısınma ve konfor olarak almak istiyorsanız. Isıtma sistemlerinizin ömrünü uzatmak, pahalı bakım-onarım masrafından kurtulmak istiyorsanız, sistemde oluşan kireç, su taşı ve tıkanıklıkları özel kimyasallar ve makineler ile temizletmelisiniz. Unutmayın ısıtma sistemleri vücudumuzdaki KALP ve KAN DOLAŞIM sistemlerine benzer. Kalpte ve damarlarda oluşacak tıkanmalar hayati riskler arz eder. Önlemlerinizi alın ısıtma sistemlerinizin çökmesine ( ölmesine ) seyirci kalmayın.

Petek Temizliği Servisimizle peteklerin temizlenmesindeki en önemli etkenlerden birisi yakıt tasarrufu ve ısıda yüksek verimdir, Yakıtta fazla ücret ödemek istemiyorsanız peteklerinizi temizletin kışın rahat edin. Kombi veya kalorifer peteklerinin içerisindeki suyun zamanla kireç oluşturması, tıkanma sorunlarını gündeme getirecektir. Borularda ve vanalarda oluşabilecek bu tıkanmalar, suyun sistem içerisinde rahatça dolaşmasını önleyeceği için, peteklerde ısınma problemleri yaşanması kaçınılmaz olacaktır. petek temizleme Fiyatları 2016 yılı için özel olarak belirlendi. GÜNCEL TESİSAT ile garantiden taviz vermeden müşteri memnuniyetini vizyon olarak kabul ediyoruz.

7/24 Tıkalı Ümraniye Kanal Açma

Ümraniye petek temizleme

Ümraniye petek temizleme  7/24 Servis Hizmeti

0533 256 85 09 Veysel YILDIZ

Ümraniye petek temizleme Üsküdar Kadıköy Beykoz Petek Temizleme Servisi