post

Çekmeköy Su Kaçağı Bul

Çekmeköy su kaçak tespiti cihazla profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Su kaçağı nasıl tespit edilir? yada su kaçağı olduğunu nasıl anlarız. Alt kattan tavandan su akıyorsa, tavanda veya duvarda nemlenme devamlı söz konusu ise konutta su kaçağı vardır Sıcak su kaçağı durumu var ise Çekmeköy veya çevresinde oturuyorsanız, hiç tasalanmanıza gerek yok. Çekmeköy su kaçağı tespiti ekibimiz haftanın 7 günü Çekmeköy ve çevresinde sizlere hizmet vermektedir.

Kırmadan su kaçağı tespiti çekmeköy yapan firmamız, bu işte sizi hiçbir sıkıntıya sokmadan, kırma dökme derdiyle uğraştırmadan su kaçağı bulma konusunda uzman destek vermektedir.

Su Kaçağının Nedenleri

Tesisatta kullanılan kalitesiz malzeme, tesisatçı hatası ve zamanla yıpranma nedenleri arasındadır. Ayrıca kombiden kaynaklı sıcak suyun birden ısınması durumunda sıcak su hatlarında kaçak olabilmektedir.

su kaçağı çekmeköy

su kaçağı çekmeköy

Tesisatı döşeyen usta, pvc borularını ek yaparken, bazen yeterli tecrübeye sahip olmaması bazen de dikkat dağınıklığından veya kaynak makinasının yeterli ısınmamasından dolayı kaynağı iyi yapamaz. Bu iyi yapılmayan kaynak nedeniyle, özellikle su basıncının yükseldiği yada kombiden gelen sıcak soğuk su değişimi durumlarda su kaçağı oluşur.