Su Sızıntısı Tespiti ve Tamiri

tavandasusizintisi

Öncelikle temiz su vanasını kapatın. Sonra bu alanda tecrübeli bir firma ile temasa geçmenizi öneririz. Alt komşunuzun tavanında sadece rutubet varsa bu kaçağın pis su borusundan kaynaklı olduğu söylenilebilir. Tavanda damlacıklar şeklinde fotoğraftaki gibi ise bu temiz su kaçağıdır.

Evlerde, iş yerlerinde ve benzeri yerlerde gerek tıkanıklık sebebiyle gerek diğer konulardan kaynaklanan problemlerde problemin çözümü için gerekli tadilat, bakım ve onarım işlerini yaptırırken en çok korkulan ve bu yüzden gerekli bakımların ertelenmesine sebep olan şey binanın zarar görme korkusu oluyor.

Görüntüleme cihazıyla tespiti

Ümraniye Tıkanıklık Görüntüleme Servisi

Kameralı görüntüleme cihazlarıyla yapılan su kaçağı bulma yönteminde tesisatı kırmaya gerek kalmadan yüzeysel detektörlerle su kaçağı yapan bölge tespit ediliyor. Bu tespit esnasında ise suyun sızıntısına göre cihazlar kullanılmaktadır.

Boru hattı su kaçak tespit hizmeti sırasında boru hattı montaj ve kaçak tespitisonrasında hidrostatik testi içerir.
Burada esas olarak hizmet kaçak tespiti yapmaktır.

Detektörler ile tespit

Eskiden kırılarak yapılan ve gözle tespit edilmeye çalışılan Su tesisatı kaçakları günümüzde konusunda uzman olan profesyonel bir ekip ve teknolojinin geliştirdiği en son cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapılır hale geldi. Detektörle yani akustik cihazla bu tespiti yapmak hem kolay hem de uzmanlık gerektiren tecrübeli personelle olması gerekir.

Su sızıntılarının kaynağı Su Kaçağı Tespiti ile ortaya çıkartılıyor. Kaçak su tespiti için gelişmiş cihaz ve donanım çoğu zaman yeterli olmuyor. “Su kaçağı tespiti” için anlaşılan şirketin elinde ne kadar gelişmiş cihaz bulunursa bulunsun bu konuda profesyonel hizmet veren elemanları yoksa Su Kaçak Tespiti yapması zor oluyor. Konu ile ilgili su kaçağı tespit ve bakımını yapan firmaları seçerken çok dikkat edin.

Profesyonel olarak su sızıntısı tespiti profesyonel elemanlar ve gelişmiş ekipmanlar kullanılarak binada kırma işlemi yapmadan noktasal yöntemlerle su kaçak tespit edilerek keşif yapılıyor daha sonradan da keşif bilgileri bina sahibine sunularak hem su kaçağı önleniyor hem de binada daha sonra yaşanması muhtemel problemler ortadan kaldırıyoruz.

Su sızıntısı nasıl bulunur?

 GÜNCEL TESİSAT sizden aldığı güven ve memnuniyetle İstanbul’un her noktasında

ümraniye su kaçağı servisi

üsküdar su kaçağı servisi

çekmeköy su kaçağı servisi

tuzla su kaçağı servisi 

beykoz su kaçağı servisi

kağıthane su kaçağı servisi

beşiktaş su kaçağı servisi

kurtköy su kaçağı servisi

aydınlı su kaçağı servisi

sultanbeyli su kaçağı servisi

su tesisatı kaçağı Çalışma Saatleri: 7/24

0216 594 64 54