Vitra Geberit Servisi

Geberit Servisi

Geberit İç Takım Değişimi

0 533 409 52 13

0 216 594 64 54

0 534  407 33 79

Her Marka Ve Model Geberit Gömme Rezervuar Klozet İç Takımlarınızı Değiştiriyoruz.

Binalar yapı parçaları zamanın insanlarda olduğu gibi yılların akışına göre yıpranmaya maruz kalmaktadır. Özellikle günü birlik kullanım alanlarında ve eşyalarda bu daha’da etkili olmaktadır.

Kullandığımız eşyaların eskimesi yıpranması arızaya maruz kalması haliyle sıkıntı verici bir durum’dur. Ancak bu durumlarda alınması gereken önlemler veya arıza esnasında yetkili bir firma tecrübeli bir ekip ve ekipmanlar sizin en çok ihtiyaç duyacağınız ve yüzünüzü güldürecek çözüm ortağınız olacaktır.

GÜNCEL TESİSAT  ekibi olarak siz müşterilerimizin memnuniyet seviyesini en üstte tutmak yaptığımız yapacağımız iş ve işlemlerle sizlere çözüm ortağı olmayı ilke edinmekteyiz.

Geberit iç rezervuar klozet iç takımlarında marka ve model gözetmeksizin tüm markalarda sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz.

Firma olarak bünyemizde gerek müşteri memnuniyeti gerekse ilke ve hedeflerimiz doğrultusunda daha ileriye gitmenin temel taşı olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerin kalitesini kendimize yapı temel taşı olarak görerek en iyi ve garantili hizmetler sunmaktayız.

Bozuk geberit iç rezervuarların arızalanması tek başına bir sorun olmadığı gibi sizlere su israfı kabarık fatura vb.sıkıntılar doğuracaktır.

Vitra Geberit Servisi

Geberit Servisi

Geberit İç Takım Tamiri

Gömme Rezervuar Servisi

Geberit Tamiri Servisi

Geberit İç Takım Değişimi

Adres:

Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş cad. No:22 · Ümraniye İstanbul